lördag, 16 december, 2017

Kontakt » Anställda

Anställda

EFS Norrbottens anställda i distriktet har
e-postadress:
fornamn.efternamn@efs.nu

För anställda på Storstrand, se www.storstrand.nu eller kontakt via info@storstrand.nu

Josh Armfield

Konsulent i EFS Luleå
072-555 22 25
josh.armfield@efs.nu

 

Monica Arndt

Informatör/organisationssekreterare och ungdomskonsulent
0920-26 49 92
monica.arndt@efs.nu

Lina Ask

Husmor, Rörvikskyrkan, Boden
0921-50055
lina.ask@efs.nu

 

Rebecca Asplund

Församlingsmusiker, Sörbyakyrkan
rebecca.asplund@efs.nu

 

Erica Eriksson

Konsulent i Rörvikskyrkan, Boden
Tjänstledig, sök istället Miriam Karam

 

Mirjam Eriksson

Präst EFS Luleå
070-52 52 172
mirjam.eriksson@efs.nu

 Samuel Folkesten

Präst EFS Älvsbyn, Vidsel och Vistträsk
0929-149 10, 070-263 26 22
Samuel.folkesten@efs.nu

IngaBritt Johansson

Distriktskonsulent Luleå
0920-26 49 94 eller 072-222 54 94
ingabritt.johansson@efs.nu

 

Miriam Karam

Vik. Konsulent i Rörvikskyrkan, Boden
 Tjänstledig, sök istället Monica Arndt

Tomas Larsson

Präst i Hortlaxkretsen
076-119 34 24
tomas.larsson@efs.nu

 

Ulrica Lindh

Konsulent EFS Luleå
070-533 65 59
ulrica.lindh@efsnorrbotten.nu

 

Karin Lindmark

Präst Hortlaxkretsen
070-62 741 93
karin.lindmark@efs.nu

 

Carina Nylander

Assistent i församlingsarbetet, Rörvikskyrkan, Boden
0921-50055
carina.nylander@efsnorrbotten.nu

 

Henrik Näslund

Distriktsföreståndare distriktsexpeditionen Luleå
0920-26 49 91 eller 070-300 85 22
henrik.naslund@efs.nu

 

Mattias Olofsson

Präst i Piteå EFS
070-390 70 67
mattias.olofsson@efs.nu

 

Anna Olsson

Präst i Norrfjärdenskretsen
070-266 98 27
anna.olsson@efsnorrbotten.nu
Föräldraledig, sök istället Eric Voelz

 

 Anna Sellén

Barn- och ungdomskonsulent i Sörbyakyrkan
0920-27 70 75
anna.sellen@efs.nu

Lina Sundström

Ungdomskonsulent i Hortlaxkretsen
070-621 22 09
lina.sundstrom@efs.nu

 

Eric Voelz

Pastor EFS Norrfjärdenskretsen
eric.voelz@efs.nu